Про бібліотеку

   Бібліотека-філія с. Зіньківці була заснована в 1998 році. Першим очільником і душею бібліотеки була Копійчук Валентина Дмитрівна. За час її керування у бібліотеці встановлено подвійні вікна, відремонтовано кахельну пічку, підбито стелю, зроблено косметичний ремонт приміщення.   Проблеми села завжди були в центрі уваги сільської бібліотеки. За співпраці з сільською радою проходили значні соціокультурні заходи, такі як Дні села, Дні урожаю, участь у районній виставці флористів тощо.

За активної допомоги читачів бібліотеки у книгозбірні було оформлено куточок народознавства "Скарби народні - вічні скарби", де зібрана історія міста Кам'янця-Подільського та села Зіньківці, зокрема, туристичні маршрути краю, найвизначніші письменники подільського краю та інш.


Постійнодіючі виставки бібліотеки "Цвіт калини - Україна",  "Поділля - отча сторона" та "Екологічне досьє краю" стали невід'ємною часткою іміджу бібліотеки та сприяють патріотичному вихованню підростаючого покоління.Слід зауважити, що бібліотека знаходиться в приміщенні сільської ради і це однозначно впливає на плідну співпрацю бібліотеки і влади.


    Багато уваги бібліотекар філії с. Зіньківці приділяє вихованню дітей та молоді. Зокрема налагоджено тісну співпрацю з ДНЗ "Колобок".


Співпрацюючи з ДНЗ "Колобок" при бібліотеці створено гурток "Творчі долоньки", метою якого є розвивати фантазію, розумові здібності, дрібну моторику пальців рук, естетичний смак, а також конструкторське мислення дітей.


Немає коментарів:

Дописати коментар